O nás

Umístění a historie domu

Penzion Masarykova 37  se nachází přímo v centru malebného města Hluboká nad Vltavou na úpatí cesty, která vede k zámku. Dominantou města je kostel sv. Jana Nepomuckého a odtud je to asi 30 metrů k penzionu Masarykova 37. V přízemí domu je bistro-kavárna Fiore, která poskytuje snídani pro ubytované a od 10 hodin slouží jako kavárna pro veřejnost. 

Rekonstrukce domu byla dokončena před létem roku 2019 šikovnými řemeslníky z Hluboké nad Vltavou a blízkého okolí. Těmto mistrům ve svém oboru patří velké díky, právě tak jako stavebnímu dozoru, který řídil koordinaci prací. Snahou při rekonstrukci, bylo respektovat původní design a co nejcitlivěji vybrat a použít materiály, které by se co nejvíce hodily nejen vlastnostmi, ale také vzhledem. Rekonstrukce domu, byla velmi intenzivní a pevně věřím, že se podařila a že se zde budete dobře cítit i Vy.

Historie praví, že do roku 1882 se zde nacházela kovárna, která byla vystavena zároveň s hospodářským dvorem Podhradským, na jejím místě byl postaven dům. V 60. letech 20. století bývala v přízemí domu cukrárna av 1. patře byly byty. V době před rekonstrukcí domu zde bylo řeznictví pana Kozla a sortiment bufetového stylu.


Parkování 

Vážení hosté, vy, kteří budete ubytování v Penzionu Masarykova 37, čtěte prosím pozorně. 

Penzion Masarykova 37 se nachází v centru městečka v jednosměrné ulici a je třeba respektovat dopravní pravidla a naše pokyny, abyste pohodlně zaparkovali na vymezených místech k tomuto účelu.

Parkování je možné ve dvoře domu a to pouze pro 3 automobily ( vjezd z Masarykovy ulice do ulice Horní).

Pro další vozy je vymezeno na dvoře domu 1 parkovací místo pro vyložení a naložení zavazadel. Při příjezdu Vám vystavíme parkovací kartu na bezplatné parkování na druhém parkovišti (cca 100m od ubytování). 

 


Odbavení

Vchod do našeho penzionu je jak z boční strany domu (cestou na zámek - vchodové dveře pod vývěsní cedulí Ubytování Masarykova37), tak přímo ze dvora.

Recepce je umístěna v patře domu. Ideální čas pro ubytování je od 16:00 do 18:00 hod . Samozřejmě víme, že každému tento čas vyhovuje, proto vždy reagujte na naši sms, kterou zasíláme v den příjezdu. Pro přijíždějící ve večerních hodinách, klíče ponecháváme v automatu na PIN kód. Telefonní kontakt: +420 777 366 676.


Snídaně 

Každý den se připravují pro ubytované hosty v době  od 8:00 do 9:30 hod. Od 10 hodin snídaňová místnost funguje jako kavárna pro veřejnost.